Plán činnosti

Plán činnosti SCK Ďumbier Brezno na rok 2018
         
Február        
25. nedeľa Výstup na Ďumbier  
         
Marec        
18. nedeľa Jozefovská jazda - Brusno  
25. nedeľa Zbojská cez Kozlovo  
30. piatok Krpáčovo cez D. Lehotu, Tále/ Alter.: Bláznivá cyklojazda Čachtický hrad
         
Apríl        
08. nedeľa Moštenická kyslá  
15. nedeľa Dvoriská, Kozlovo, Filipovo, Lenušská dolina, Braväcovo
22. nedeľa Opekačka Bernardín   
29. nedeľa Výjazdovka Topoľčany  
         
Máj        
01. utorok Brôtovo, Korytárky, Vydrovo
06. nedeľa Lučatín - vlakom, Kalište, Jelenia skala, Šachtičky, Fuggerov dvor, Sl. Ľupča - vlakom do Brezna
08. utorok Brigáda ČHŽ  
11.-13. pia.-ned. Výjazdovka Tokajská oblasť
20. nedeľa Lopejské Čelno, popod Mitrovú, Košiare, Bernardín...
? ? Dni mesta Brezna: "Cyklovychádzka"
27. nedeľa Boldiška, Krátke,Priehybina, Koryto, Šimunička, Paseky, Babinec, Stará Podkoreňová, Mazorník
         
Jún        
03. nedeľa Brusno (vlak), Peklo, Starý Majer, Povrazník, Driekyňa, Sl. Ľupča (vlak)
10. nedeľa Bicyklom ku koníkom  
17. nedeľa Detský maratón Route 66  
24. nedeľa Vrchdolinka, Ungrovo, Koreňová, Kabátová, Č. Balog/ ALTER.: KARPATY TOUR
30.06.- 07.07. Cyklodovolenka Šumava - Milná
         
Júl        
? ? ŠUMNÁ JAZDA  
15. nedeľa Č. Skala (vlak), Karafová, P.Hora, Župkov,Č.Skala (vlak)
22. nedeľa Hrončok, Smrečinové, Snohy, Záhorská, Periská, Vrchslatina, Pätina, Hrončok
29. nedeľa Strmý vŕšok    
         
August        
05. nedeľa Kráľova hoľa (Brezno - Červená Skala vlakom)
12. nedeľa Beňušská dolina, Jasienok, Za Lenivou, letisko, Jarabá, Vagnár, Brezno
19. nedeľa Prostredná dolina, betónka, Spády, Smrečinové, Hrončok, Hronec
26. nedeľa Výjazdovka Kráľova Lehota, Východná, Liptovská Kokava
30.08.- 02.09. Zraz SCK- HRONEC  
         
September        
09. nedeľa Poh.Bukovec, bunker, Ráztocké lazy, Ráztoka
16. nedeľa Dubová, Oselné, Trosky, Mukyňa, Medzibrod
23. nedeľa Výjazdovka Vernár  
30. nedeľa Červená Jama, vpravo po asfaltke, potom prvá vpravo lesná - vyústi sa v Anderlovej
         
Október        
07. nedeľa Výjazdovka Tornaľa  
14. nedeľa Ježova dolina, dolina Vagnár, Vagnár, Dědečkova chata, Suchá dolina
21. nedeľa Piesok, Kupčočka, golf Tále, Partizán, Malá, ale naša, Krpačovo, Okosená, H. Lehota, D. Lehota
28. nedeľa Vrchdolinka,Chamarová,Lúčky,Lipová,Valaská    
         
November        
03.-04. sob.-ned. Zamkýnanie cyklotrás na Zlatej rybke
         
December        
08. sobota Cyklozábava    
         
Január 2019        
06. nedeľa Na Tri krále cez tri chotáre - Michalová, Dobroč
         
Február 2019        
10.  nedeľa Výročná členská schôdza  
         
41 podujatí (z toho 5 výjazdoviek)