ROK 2017

Rok 2017
 
Február
26. nedeľa Výstup na Ďumbier
 
Marec
19. nedeľa Jozefovská jazda - Brusno
26. nedeľa Zbojská cez Kozlovo
 
Apríl
02. nedeľa Krpáčovo cez D. Lehotu, Tále
09. nedeľa Hiadeľ, Moštenická kyslá, Moštenica
14. piatok Beňušská dolina, Braväcovo
22. sobota Výjazdovka Cerovská vrchovina (Šomoška)
30. nedeľa Hrb cez Tri Vody, Lopej (slávnosti svätého Juraja)
 
Máj
01. pondelok Lúčky, Krám, Pohnilá, Vydrovo (otváranie Vydrovskej doliny)
07. nedeľa Lučatín - vlakom, Kalište, Jelenia skala, Šachtičky, Fuggerov dvor, Sl. Ľupča - vlakom do Brezna
08. pondelok Valaská, Suchá dolina, Lazná, Dědečkova chata, Vagnár, Brezno
13. sobota Výjazdovka Horná Nitra - Remata, Bojnice
20. sobota Lopej, Nemecká, P. Bukovec, Sopotnica, Bány, Medzibrod, Brusno (čipkárskô)
28. nedeľa Rohozná, Šimunička, Krátke, Chlipavica (opekačka), Boldiška, Dobroč, Brezno
 
Jún
04. nedeľa Pohorelá - vlakom, Priehyba, Ždiar, Polomka (Western rodeo Polomka)
11. nedeľa Bicyklom ku koníkom - Sihla
18. nedeľa Cyklomaratón v spolupráci s Route 66
24. sobota Výjazdovka Turiec - T. Teplice, Sklené, Budiš, Mošovce, T. Teplice
 
Júl
01.-08. Cyklodovolenka Orlické hory
16. nedeľa Muránska planina (Červená Skala - vlakom)
23. nedeľa Tri Vody, Hrb, Včelinec, Strelníky, Povrazník, Sl. Ľupča - vlakom Brezno
30. nedeľa Hronec, Zemanová, Danková, Zákľuky, Tlstý javor, Sihla, Kamenistá dolina
 
August
06. nedeľa Beňuš, Leňušská dolina, kyslá, Za Lenivou, letisko, Jarabá, Vagnár, Brezno
13. nedeľa Dobroč, Kysuca, Sedmák, Sihla, Tlstý javor, Čierny Balog
20. nedeľa Diel, Richtárovo, Hnusnô, Krpačovo, Črmné, Strmý vršok, Predajnianska jama, D. Lehota
27. nedeľa Kráľova hoľa (Brezno - Červená Skala vlakom)
 
September
02. sobota Výjazdovka Orava Námestovo - sever
10. nedeľa Klenovský vepor - Stará dolina, Blatá, Kýčera, Dobroč
17. nedeľa Bruchačka, Za Hrádkom, Príslop, Čierny potok, Hviezda, Mlynná dolina, Brezno
24. nedeľa Výjazdovka Kráľova Lehota, Východná, Liptovská Kokava
30. sobota Beňuš, Vološinec, P. Polhora (Michalské hody)
 
Október
08. nedeľa Južný brusniansky okruh
15. nedeľa Piesok, Kupčočka, golf Tále, Partizán, Malá, ale naša, Krpačovo, Okosená, H. Lehota, D. Lehota
21.-22. Zamkýnanie cyklotrás na chate Burda
29. Nedeľa Brezno, Podkoreňová, Vrchdolinka, Chamarová, Lipová, Valaská
 
December
02. sobota Koncoročná cyklozábava
 
Január 2018
06. sobota Na Tri krále cez tri chotáre (peší výstup)
 
Február 2018
17. sobota Výročná členská schôdza
 
38 podujatí (z toho 5 výjazdoviek)
 
Zmena programu vyhradená!
 
Na stiahnutie:
Program SCK r. 2017.xlsx